Przetwórnia

Przetwórnia

Zakład przetwórstwa ryb

Zajmujemy się przetwórstwem ryb dostarczonych w postaci zamrożonej przez firmy krajowe współpracujące z nami od wielu lat.

Surowce przerabiane przez Zakład Przetwórstwa Ryb to:

  • • tusze następujących ryb: makrela, śledź, węgorz, halibut, szprotki
  • • płaty śledziowe, makreli, łososia,
  • • filety śledziowe, morszczuka, dorsza, łososia, pangi, soli,
  • • brzuszki łososia i inne.

 

Dodatkowo oferujemy bogatą gamę własnych produktów podzielonych na siedem grup technologicznych: wyroby wędzone, wyroby solone, wyroby marynowane, wyroby opiekane, wyroby garmażeryjne, kiełbasa wędzona, sałatki śledziowe.

Gramatury oferowanych produktów są bardzo zróżnicowane i mogą ulec zmianie na potrzeby klientów. Produkty solone i marynowane pakowane są do plastikowych pojemników o wadze od 350 gram do nawet 15 kilogramów. Asortyment wędzony oraz opiekany sprzedawany jest w jednorazowych, kartonowych opakowaniach. Produkty o mniejszej gramaturze sprzedawane są głównie klientom indywidualnym, natomiast te o dużej wadze hurtowniom oraz sklepom detalicznym.

Bogata oferta asortymentowa oraz delikatny, niepowtarzalny smak w połączeniu z wysoką jakością produkcji przyczyniły się do tego, że wyroby rybne solone, marynowane, wędzone, opiekane i garmażeryjne oraz kiełbasa rybna proponowane przez firmę znalazły duże zainteresowanie na rynku lokalnym. Kilkuletnie udoskonalanie receptur oraz doświadczenie w poznawaniu smaków i potrzeb klientów pozwoliło osiągnąć efekt w postaci wyśmienitych, bezpiecznych wyrobów przeznaczonych dla szerokiego grona konsumentów.

Dane kontaktowe:

Lokalizacja:

W ciągłej sprzedaży posiadamy produkty nastepujących marek

PHU ELMAR LESIUK SP.J. realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich: Instalacja Fotowoltaiczna w firmie PHU Elmar Lesiuk sp.j.

Celem projektu jest: optymalizacja zużycia energii elektrycznej niezbędnej dla funkcjonowania przedsiębiorstwa oraz zwiększenie bezpieczeństwa energetycznego firmy poprzez dostawę i montaż instalacji fotowoltaicznej.